Linia rozpocznie kursowaniepo ogłoszeniu.

 

Szanowni Państwo, planujemy uruchomienie weekendowej linii nocnej Samociążek - Koronowo - Wtelno - Bydgoszcz - Ostromecko - Unisław Pomorski - Kokocko - Chełmno - Świecie.

Start linii planowaliśmy na sobotę 24 marca 2018r. jednak nadal mamy problemy organizacyjne z utworzeniem pięciu przystanków na terenie Gminy Koronowo. Odpowiednie wnioski zostały złożone 25 stycznia i nadal trwaprocedura ich utworzenia. O postępach będziemy informowali.

Autobus kursować będzie z Samociążka przez Koronowo, Wtelno, Bydgoszcz, Unisław Pomorski do Kokocka, gdzie znajduje się dyckoteka Club Arena i dalej do Świecia przez Chełmno. Planujemy uruchomienie kursów do Kokocka / Świecia w soboty, a powrotne do Koronowa/Samociążka w niedziele nad ranem. Uważamy, iż jest to dobra propozycja dla osób udających się w soboty do bydgoskich klubów nocnych, dyskotek, oraz do Clubu Arena w Kokocku. Często trzeba jechać własnym samochodem, lub wracać nocą taksówką , albo czekać na pierwszy kurs komunikacji publicznej. Proponujemy weekendową nocną komunikację pomiędzy Koronowem, Bydgoszczą, Unisławiem Pomorskim, a Kokockiem - prosimy o komentarze i głosowanie w  ankiecie na naszym profilu na Facebook czy korzystaliby Państwo z takiej linii. Bilet z Koronowa do Bydgoszczy w obie strony kosztować będzie  14,25zł, ulgowy 11,25zł Natmiast z Bydgoszczy do Kokocka normalny w obie strony 16,80zł, ulgowy jednorazowy w obie strony 13,80zł. Bilet normalny  na całej trasie w obie strony kosztować będzie 25,50zł, ulgowy 21,00zł W komentarzach wpisujcie Państwo także swoje propozycje godzin kursowania linii. Linia może kursować sezonowo lub całorocznie. Wszystko zależy od zainteresowania podróżnych.  

Plakat poglądowy

Wersja plakatu w PDF

Tabela cen - bilety normalne jednorazowe

CENY RELACYJNE NORMALNE PDF

Tabela cen - bilety ulgowe jednorazowe

CENY RELACYJNE ULGOWE

Tabela cen - bilety normalne dwuprzejazdowe

CENY RELACYJNE NORMALNE DWUPRZEJAZDOWE

Tabela cen - bilety ulgowe dwuprzejazdowe

CENY RELACYJNE DWUPRZEJAZDOWE ULGOWE