Wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy Koronowo, oraz przewoźnikiem autobusowym Firmą Byd-Bus zapraszamy na Arie Operowe na plaży w Pieczyskach w dniach 07 lipca, oraz 04 sierpnia 2017 roku. Dojazd na to wydarzenie z Bydgoszczy, oraz z Koronowa zapewni zabytkowy Ikarus. Autobus po zakończonych Ariach odwiezie uczestników do Koronowa i Bydgoszczy. Autobus wykona jeden kurs z Bydgoszczy, oraz dwa kursy z Koronowa - podobnie w nocy, będą to dwa kursy do Koronowa w tym jeden bezpośredni do Bydgoszczy. Przystankiem początkowym i końcowym w Bydgoszczy będzie Plac Kościeleckich, gdzie w nocy będą mogli mieszkańcy Bydgoszczy przesiąść się na linie nocne nr: 31,32,33,34,35 i 36 a więc we wszystkie kierunki miasta. Rozkład jazdy prezentujemy poniżej i  już teraz zachęcamy do pozostawienia samochodów w garażu; wybranie się na Arie zorganizowaną komunikacją. Informujemy również Państwa, że atrakcja ta dofinansowana jest ze środków budżetowych Miasta i Gminy Koronowo, tym chętniej warto skorzystać z okazji przejazdu Ikarusem. 

 

W Ikarusie honorujemy kolejowe bilety "Turystyczne" i "Turystyczne Mini" spółki Przewozy Regionalne właściciela Marki "POLREGIO" 

Informacje i zasady stosowania biletów "Turystycznych" i "Turystycznych Mini" mogą Państwo  sprawdzić na stronie PolRegio w zakładce Oferty Krajowe  

www.polregio.pl 

Rozkład jazdy PDF

Rozkład jazdy Ikarusa na Arie Operowe do Pieczysk w pliku PDF.

Rozkład jazdy Ikarusa na Arie Operowe w Pieczyskach