Pociąg specjalny do Koronowa w okolicy dawnej stacji Przyrowa.

Trip&Travel Polska jest prywatną firmą zajmującą się pasażerskimi kolejowymi i autobusowymi przewozami turystycznymi w Polsce.

Trip&Travel Polska rozpoczęła działalność w lutym 2012 roku. Wcześniej w grudniu 2011 roku, pierwszy przejazd specjalny do Koronowa został zrealizowany przez założyciela i właściciela firmy Rafała Wąsowicza. Przez dwa pierwsze lata swojej działalności uruchamialiśmy pociągi specjalne na trasie Chojnice - Tuchola - Pruszcz Bagienica - Koronowo. Przejazdy naszymi pociągami specjalnymi często połączone są z towarzyszącymi im rodzinnymi festynami na stacjach kolejowych.

Obsługę naszych pociągów i kursów autobusowych zapewnia tabor polskich licencjonowanych przewoźników kolejowych i autobusowych.

W ramach swojej działalności organizujemy przejazdy głównie po liniach spalinowych, nasze pociągi nierzadko przemierzają szlaki od dawna nieczynne, a widok pociągu dla osób mieszkających przy tych liniach jest nie lada atrakcją, natomiast przewozy autobusowe obsługiwane są zabytkowym taborem. Najczęściej są to linie dodatkowe na imprezy masowe, oraz pojedyncze zamówienia turystyczne.

Terenem naszej działalności są jednak nie tylko niezelektryfikowane linie kolejowe, na Państwa życzenie jesteśmy gotowi uruchomić pociąg specjalny, lub przejazd autobusem zabytkowym wegług Państwa indywidualnych potrzeb. Uruchamiamy przejazdy dla miłośników kolei, motoryzacji, z dużą ilością fotostopów w czasie przejazdu w ciekawych miejscach, również na życzenie Klienta.
   
Nasze pociągi/ kursy autobusowe prowadzone są często taborem niespotykanym w codziennym ruchu kolejowym, pozwala to na osiągnięcie komfortu podróży z dawnych lat, i na prawdziwie sentymentalną podróż w czasie. Tabor jednak zawsze utrzymany jest w czystości. Nasi pasażerowie w każdym pociągu spotkają się z uśmiechniętą i życzliwą obsługą.